Aktualności

Helios Bucz - Grom Czacz

• autor: gromczacz11, 2014-04-29 13:15

Koniec Passy !

W niedzielne po południe nasz zespół udał się na spotkanie ze swoim odwiecznym rywalem, mianowicie Heliosem Bucz. Pierwsza część spotkania była chyba najgorszą w całym sezonie. Grom grał bardzo słabo. W całej połowie tylko stworzył jedną groźną sytuację, kiedy Adamczak uderzył z powietrza, jednak bramkarz gospodarzy nie miał problemów. Helios natomiast więcej razy zagrażał bramce strzeżonej przez Krysmana, jednak gola nie zdobył i do przerwy mieliśmy 0:0. Początek drugiej połowy spotkania wyglądał podobnie do pierwszej odsłony gry. W 65 minucie spotkania Helios zdobył gola na 1:0. Od tego momentu podrażniony Grom zaczął grać znacznie ofensywniej i stwarzał sobie sytuację pod bramką Heliosa. W 75 minucie meczu po dośrodkowaniu Piotrowiaka z rzutu rożnego, Nyczka zdobył bramkę głową. Goście zagrali jeszcze bardziej ofensywnie, jednak ostateczny cios zadali gospodarze, kiedy to w 93 minucie spotkania zdobyli gola ze spalonego. Wynik końcowy 2:1.